NMS TARIM MAKİNALARI SANAYİ

Firmamız 1980 yılında kurulmuş olup, 38 yıldır Türkiye’nin her bölgesine ürünlerimizi ulaştırmaktadır.

Kendine faaliyet alanı olarak ‘Tarım Makinaları İmalatı’nı seçen NMS TARIM MAKİNALARI SANAYİ; Seyyar ve Sabit Sistem Süt Sağım Makinaları, Sağım Sistemleri, Kilit Arkası Sağım Sistemleri, Hızlı Çıkışlı Koyun-Keçi Sağım Rampaları, Elektronik Sütölçerler, Sürü Yönetim Sistemleri, Yem Karma Makinaları ve Çiftlik Ekipmanları üretiminde kısa sürede ülkemizin sayılı firmaları arasına girmiştir.

1000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren NMS TARIM MAKİNALARI SANAYİ “Kaliteli Üretim – Sürekli Hizmet – Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle, üretimden satış sonrası faaliyetlerine kadar bütün süreçlerde toplam kalite anlayışıyla faaliyetlerini yürütmektedir.

Yurt çapında bayilik çalışmalarında büyük mesafeler katetmiş olup, her geçen gün yeni bayilerin katılımıyla ülkemizin başka bir köşesine ürünlerini ulaştırmakta ve hizmet götürmektedir. Üretim ve serviste uzman bir ekibi bünyesinde barındıran NMS TARIM MAKİNALARI SANAYİ her geçen gün imalatını, dağıtım kanallarını ve servis kalitesini daha çok arttırmakta ve kurumsallaşma yolunda hergün bir önceki günden daha iyiye ulaşmayı hedeflemektedir.

Firmamız Hayvancılıkta Türkiye’nin ithal ettiği ürünleri yerli malı olarak üretmekte ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Teknolojiyi ve yenilikleri büyük bir özenle takip etmenin hem bireysel hem de ülke ekonomisi anlamında zorunlu hale geldiğini düşünerek hayvancılıkta yeni Teknolojik buluşların peşindeyiz.

38 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimiyle Türk çiftçisine hizmet etmekten, onlara modern çözümler sunmaktan gurur duyan firmamız yakın gelecekte haklı gururunu dünya ölçeğine taşımak için çalışmalarına ilk günkü azim ve kararlılıkla devam etmektedir.

Firma YetkilisiMurat Keloğlu
Yetkili Telefon0533 777 6 555
Telefon0266 246 52 42
Faks0266 246 35 55
Web Sitesiwww.nmstarim.com
E-Posta
Firma AdresiPAŞAALANI MAHALLESİ 453. SOKAK NO: 48/A KARESİ - BALIKESİR
İl / İlçeBALIKESİR
Bu firma 29 Ağustos 2018 - 9:12 'de eklendi ve 179 views kez görüntülendi.